Ana Sayfa Sosyal Medya Facebook Messenger, Windows 10 Telefonlar İçin Yayınlandı

Facebook Messenger, Windows 10 Telefonlar İçin Yayınlandı

Sizlerde birer Windows 10 işletim sistemine sahip bir telefon kullanıcısı iseniz ve telefonunuzda Facebook Messenger kullanamamaktan oldukça muzdaripseniz bu haber sizin için bir hayli önem taşıyor. Son zamanlarda neredeyse her telefonda bulunması gereken uygulamalar listesinde sürekli olarak ilk 10’a girmeyi başaran Facebook Messenger uygulaması artık Windows 10 telefonlara uyumlu hale geldi!

Screenshot_27

Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan dünyanın en büyük sosyal medya programı olan Screenshot_28

Facebook, insanların direkt olarak profillerine girmeden kullanabilecekleri bir uygulama geliştirmiş ve bu uygulamaya Facebook Messenger adını vermişlerdi. Oldukça rağbet göre bu uygulama dünya üzerinde en çok indirilen uygulamalar listesinde ise ilk sıralarda yer almaktadır.

Facebook Messenger akıcı arayüzü ile birlikte her telefonda görebileceğimiz bir uygulama haline gelmişken,Windows 10 uyumlu telefonlarda yaklaşık olarak 8 aydır kullanıma sunulmayı beklemekteydi. Beklenen açıklama Windows tarafından bugün sabah saatlerinde yapıldı. Artık Windows 10 işletim sistemine sahip olan telefonlar üzerinde aktif olarak kullanılabilecek olan Facebook Messenger, şuan beta sürümünde olması itibari ile bazı hatalar içerdiği de konuşulanlar arasında. Windows 10 telefonlar için yayınlanan Facebook Messenger’ in özelliklerine ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

  • Anında bildirimleri alarak, gelen mesajlarınızı hemen kontrol edebilirsiniz.
  • Mesajlarınızda fotoğraf, video ve gif gönderebilirsiniz.
  • Facebook için özel olarak tasarlanan çıkarmaları mesajlarınızda kullanabilirsiniz.
  • Messenger üzerinden grup kurabilir, grup adını ve fotoğrafını ayarlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz