Ana Sayfa Android Gündelik Hayata Yardımcı 5 Android Uygulama

Gündelik Hayata Yardımcı 5 Android Uygulama

Akıllı telefonların günlük hayatta her anımızda yanımızda olması ve artık neredeyse tüm işlerimizi onlar üzerinden halletmemiz ile çeşitli uygulamalara duyduğumuz ihtiyaçlarda en üst seviyeye çıkmakta. Bu konuda bize yardımcı olan uygulama geliştiricilerinin yanı sıra bazı fırsatçılar sayesinde ne yazık ki uygulama marketleri birbirinden saçma ve gereksiz uygulamalar ile dolup taşmakta.

Ele aldığımız konu itibari ile bu yazımızda PlayStore’da yer alan uygulamaları sizler için inceledik. Konuya başlamadan önce söylemeden edemeyeceğiz; gerçekten ortalık çöp uygulamalardan geçilmiyor. O kadar çok gereksiz ve sahte uygulama var ki geliştirme sırasında harcanan emeğe yazık. Sizler için araştırdığımız uygulamalar GPS, güvenlik, internet gibi kategorilerde yer almakta. Bu sebeple uygulamaları dikkatlice incelemenizde fayda var.

GPS Navigasyon

Dünya üzerinde en çok tercih edilen GPS uygulamalarından olan GPS Navigasyon’un en büyük özelliği internet olmadan çalışabilmesi. Ayrıca bünyesinde rota planlama, sesli yol tarifi ve acil ihtiyaç noktaları gibi özellikleri de barındıran uygulama oldukça faydalı ve kullanışlı.

Hotspot Sheild VPN Proxy

Özellikle popüler sitelerin yasaklandığı zamanlarda size en çok yarayacak VPN Proxy uygulaması özgür bir internet için markette yerini almış. Yasaklanan her siteye istediğiniz gibi girebileceğiniz uygulama da istediğiniz siteleri de engelleyebilirsiniz.

CM Securty – Uygulama kilitleme

Mobil güvenlik konusuna bambaşka bir anlam yükleyen CM Securty, bildiğiniz güvenlik uygulamalarını unutturabilecek cinsten. Seçeceğiniz parolanın 2 kere yanlış girilmesi sonucunda parolayı yanlış giren kişinin fotoğrafını çekip saklayabilen bu uygulama ile sosyal ağ platformlarında bulunan rehberinizi de koruyabilirsiniz.

ZEDGE

Android uygulamaların hepsine kolayca ulaşabileceğiniz kullanım kolaylığında liderlik yapan ZEDGE ile istediğiniz her uygulamaya kolayca ulaşabilirsiniz.

arama-kaydedici-pro-981c9a-h900

Arama Kaydedici

Adından da anlaşılabileceği gibi telefon görüşmeleri sırasında ses kaydetmenize yarayan bu programın kullanımı her ne kadar etik olmasa da bazen hayat kurtarıcı olabiliyor. Bir iftira veya yalanla karşı karşıya kaldığınızda kanıt olarak kullanabileceğiniz Arama Kaydedici’nin normalde yasal olmadığını da belirtmek isteriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz